pozemní stavby a komunikace

Pozemní stavby

 

Naše společnost realizuje také činnosti v oblastech pozemního stavitelství včetně rekonstrukcí. Díky tomu, že profesně na trhu působíme více než 20 let, tak můžeme svým zákazníkům garantovat požadovanou kvalitu staveb a potřebný servis. Jsme stabilním partnerem u realizace stavebních zakázek jak u veřejných, tak i soukromých investorů. Zajišťujeme komplexní realizace v následujících oborech pozemního stavitelství:

 

 

Vybrané reference:

Komunikace provádíme pro různé účely a různé zatížení z mnoha povrchů:

Součástí dodávek našich komunikací je i projektová dokumentace, která zohledňuje geologické a místní podmínky výstavby komunikace, podmínky investora a podmínek legislativy.

Při navrhování komunikací klademe důraz na kvalitu a vhodnost dodávaných materiálů (geotextilie, šterkopísky, uliční vpusti, obrubníky, přídlažba, atd.). Při výstavbě komunikací používáme výhradně naši stavební mechanizaci.

Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí sportovních areálů s umělými povrchy, výrobou a montáží sportovních konstrukcí na venkovní sportoviště a do tělocvičen.

Nová sportoviště budujeme na základě projektu zpracovaného investorem nebo jej vypracujem podle přání zákazníka.

Při výstavbě sportovišť klademe velký důraz na kvalitu použitých materiálů a na bezpečnost, která je pro nás prioritou. Realizujeme sportoviště jak pro rekreační tak vrcholové sportovce. Sportoviště realizujeme jak v exteriéru tak v interiéru.

Při projekci a výstavbě jsou používány nejmodernější technologie, které sportovcům dopřávají vrcholové výkony a především bezpečnost, která je u nás na prvním místě.

 

Ukázka výstavby pozemních staveb a komunikací :

Hříště Náměšť na Hané 2019 Hřiště Gymnázium Hejčín 2018 Hřiště Gymnázium Hejčín 2018 Hříště Náměšť na Hané 2019 Hřiště Gymnázium Hejčín 2018 Hříště Náměšť na Hané 2019 Multifunkční Hala Vrbátky 2019 Rekonstrukce komunikace ZŠ Ptení 2019 Rekonstrukce komunikace Pešinova ul.,Olomouc 2018

komunikace

Výběr z aktuálně realizovaných a dokončených staveb společnosti INSTA CZ:

Kostelec na Hané / 2012
Stavební úpravy silnice III/37752 v Kostelci na Hané

Smržice / 2013
Silnice III/44932 - Smržice, ulice Blíšťka

Olšany u Prostějova
Stavební úpravy křižovatky silnic III/44925, III/44928 a MK v Olšanech u Prostějova

Prostějov / 2011
RPS Prostějov, regenerace sídliště E. Beneše, funkční celek II.

Rousínov / 2014
Rousínov, Sušilovo náměstí - I. etapa

Smržice / 2012
Centrum obce Smržice

SÍDLO SPOLEČNOSTI

INSTA CZ s.r.o.
Jeremenkova 1142/42
772 00 Olomouc

Administrativní budova
Kralický Háj 322
798 12 Prostějov - Kralice na Hané

Středisko Prostějov
Kojetínská 2
798 01 Prostějov